Послуги

Комфортабельні будиночки для проживання

Ставок для купання

 

Великий ставок для купання з гірською річковою водою та затишні альтанки в тіні карпатських лісів.

Ресторанний комплекс

 

Ресторанний комплекс пропонує розміщення в кафе-колибі, бенкетному залі, танцювальному залі-колибі та в альтанках, що гармонійно вписані в карпатський ландшафт комплексу.

Риболовля

Послуги з риболовлі, приготування виловленої риби на мангалі, а також можливість швидкого копчення свіжої риби за 40 хвилин!

Мінеральні джерела

Цілющі мінеральні джерела Опаки були відкриті зовсім недавно – в 2010 році. Їхня якість послужила головним фактором для розвитку популярності цього казкового місця. Унікальність бази відпочинку Опака в тому, що на одній, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод: слабо мінералізовані – типу «Нафтуся» (три джерела), з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг. / л., і залізисті мінеральні води з вмістом заліза від 20 до 70 мг. / л.

Катання на тюбах

Тюбінг (від англ. tube-труба) – новий вид розваги на надувних камерах. У нас це можливо в будь-який час року, завдяки всесезонному покриттю з пластика. Зараз відкрита літня траса, протяжністю 100 м, а взимку на тюби надягають спеціальні чохли і – санки готові. Для такої розваги немає обмежень за віком. Для тюбінга не потрібно спеціальної фізичної підготовки, навичок і навчання. Хочеш кататися – сідай і катайся! Це весело і захопливо, як для компаній друзів, так і для сімей з дітьми. Тюби ще називають «ватрушками», вони зроблені зі спеціальної тоненької гуми з твердим пластиковим дном. Катання можливо сидячи верхи на тюбі, тримаючись за бічні ручки. Невелике тертя між тюбом і покриттям дозволяє розвинути певну швидкість в процесі спуску з невеликого схилу. За швидкістю тюби не поступаються санкам і менш травмонебезпечні. Для любителів активного відпочинку на свіжому повітрі – це універсальна забава, катання на тюбах. Приїжджайте, ласкаво просимо!