Про нас

 

Людей, які обирають активний відпочинок на природі  стає все більше і більше. І не тому, що це модно, а в перчу чергу через користь  для здоров’я яку дає нам природа.

База відпочинку «Опака» знаходиться в унікальному місті. Це екологічно чистий район, в передгір’ї східних Карпат,  неподалік від всім відомого курорту “Східниця” та в 23- кілометрах від курорту Трускавець .  На території комплексу є велике озеро для вилову риби, поруч протікає однойменна річка “Опака”.  Тут чисте карпатське повітря вже само по собі цілюще, а в поєднанні з мінеральними джерелами, що є на території, база Опака є чудовим місцем для людей, які хочуть поєднати водолікування з хорошим відпочинком.

Дістатися до нас не складе великих труднощів як власним транспортом, так і за допомогою екскурсійних бюро. Туристам відкривається дивовижний куточок первозданної природи. Гори, лісовий масив, озеро, в якому кишить форель. Першим ділом туристу запропонують вудку і наживку. І тут, навіть байдужа до риболовлі людина не відмовиться від задоволення виловити рибку зі ставка. Особливий захват відчувають діти, для яких рибна ловля перетвориться на гру. Виловлену рибу приготує кухар і подасть її разом з іншими стравами, що можна замовити в меню. Тут же пропонується і знамените українське сало, яке як не крути, а найсмачніше, а також юшку з форелі і багато іншого. До речі, квашені овочі та мариновані гриби – страви власного приготування. Особливістю цього місця є наявність на території бази відпочинку джерел з мінеральною водою типу «Нафтуся» і «Залізиста». Це дає можливість гостям насолоджуватися не тільки риболовлею, а й відчути цілющі властивості джерел. Крім екологічного відпочинку турист може вибрати новий вид розваг – тюбінг (катання на надувних камерах). Це задоволення доступне в будь-який час року і не вимагає наявності снігу. Примітно, що на базі відпочинку «Опака» ціни демократичні і доступні кожному відпочиваючому.