Ресторанний комплекс

Опака – ідеальне місце, не тільки для відпочинку, але і для проведення бізнес-зустрічей, конференцій, ділових переговорів, тренінгів та презентацій.

Будь-яке свято завжди хочеться відзначати в красивому закладі. Задовольнить, всі побажання найвимогливіших до обслуговування клієнтів, банкетний зал комплексу Опака. Величезний зал місткістю від 20 осіб до 200 і більше дозволить максимально комфортно розмістити гостей, а досвідчений персонал забезпечить проведення заходів будь-якої складності на належному рівні.

До послуг гостей колоритний бар, з широким асортиментом напоїв. Шеф-кухар ресторану порадує гостей смаковими вишукуваннями і не залишить байдужими навіть гурманів. Меню представлено стравами національної кухні, які не залишать байдужими нікого, в ньому присутній величезний вибір класичних і ексклюзивних страв. Кожен день кухарі творять кулінарні дива, які неможливо не спробувати.

Альтанки біля озера – обов’язковий атрибут ресторанного комплексу бази відпочинку Опака, висаджені на акуратно підстриженому газоні чагарники і дерева створюють особливу атмосферу затишку і комфорту, а персонал подбає про те, щоб ваш відпочинок на свіжому повітрі став не забуваємо.
Тепла атмосфера, затишна обстанова, сучасна українська музика – все це ви можете знайти в кафе-колибі бази відпочинку Опака.

Родзинкою ресторанного комплексу є танцювальний зал, просторий і світлий, сама обстановка якого має в своєму розпорядженні до урочистого настроенію.Прекрасно підійде для привітань іменинників і ювілярів, молодят і близьких їм людей, а також керівників і співробітників компаній для проведення корпоративів. Опака надає необмежені можливості для створення незабутньої події на тлі казкових краєвидів і вишуканого інтер’єру. Ми можемо організувати святкове оздоблення інтер’єру, щоб створити для Вас комфортну і теплу обстанову.

Вас чекає бездоганний сервіс – ввічливе і оперативне обслуговування з боку офіціантів: вони готові виконати будь-яке прохання наших відвідувачів. Ресторанний комплекс «Опака» приверне гостей абсолютно будь-якого віку, які розуміють смак до життя.