Отзывы

ВАШИ ОТЗЫВЫ НАША САМАЯ ЦЕННОСТЬ!

Все равно благодарны за хорошие слова, конструктивную критику и пожелания.

 

6Comments

Add yours
 1. Гість

  1 серпня замовив узвар до риби. Риба дуже смачна. Але узвар настільки розведений водою, що практично не відчувається смаку. Будь-ласка, готуйте нормальний узвар — поважайте відвідувачів.

 2. Sandy

  Очень красивый сайт у Вас и красивое место! Все понравилось! Единственное — на сайте не указаны цены за рыбалку — или я просто не нашла (хотела уточнить для своего видео, которое можно посмотреть здесь https://www.youtube.com/watch?v=mS9NFjaXVig). Нашла уже на другом сайте. Спасибо, что Вы стараетесь для туристов и их развлечения!

 3. Олег

  Риболвля — Супер! (Майже зловили осетра) І дуже добре поїли . Обслуговування та їжа на високаму рівні. Персонал- доброзичливі та добрі люди. Інтер’єр теж дуже гарний . Отож , рекомендуємо всім!

 4. Гість

  Ми жителі міста Львова, приїхали на відпочинок в с. Опака. Ми дуже вдячні нашій офіціантці Ірині Горінечко за хороше обслуговування. Нам було дуже приємно спілкуватися з нею. Заклад оцінюємо відмінно. Все було дуже смачно, дуже задоволені відпочинком. Обов’язково ще приїдемо. Успіхів вам та процвітання. Все супер молодці!!!

+ Leave a Comment