Риболовля на базі відпочинку “Опака”

Якщо Ви – любитель риболовлі, то база відпочинку “Опака” – це як раз те, що Вам потрібно: чудова природа, озеро, а також весь комплекс послуг, який забезпечить найкращий відпочинок:

  • кафе-колиба;
  • ресторан і бенкетний зал;
  • танцювальний зал-колиба;
  • більше, ніж 20 альтанок у самому серці карпатського ландшафту;
  • джерела мінеральних вод;
  • сіновал та літній купальний басейн;
  • траса катання на тубах, яка діє за будь-якої пори року.

Також “Опака” пропонує іще безліч усіляких розваг та приємних закутків, заходів та умов для найкращої риболовлі.
У гірському карпатському озері ловити форель – це не просто романтика, а навіть екзотика. Мабуть, мало хто може похизуватись таким. А Ви з “Опакою” зможете.

В “Опаці” зручно не лише рибалити, а й замовити страву із вловленої риби. Взагалі кухня ресторану відрізняється вишуканістю. Ви можете замовити рибу на мангалі, смажену в олії, гарячого копчення, а також фаршировану у різноманітних варіантах. Страва у будь-якому випадку буде корисною і смачною, бо ж це правда: найсмачніша риба – це та, яку виловив власноруч.

Колорит українських Карпат на базі відпочинку “Опака” відчувається майже у повній мірі. Домашній затишок, вишукана кухня і обслуговування на найвищому рівні, – усе це забезпечує персонал “Опаки”. Основні принципи роботи працівників “Опаки” – це виключно найвища якість продуктів і послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта. “Опака” з радістю пропонує величезний вибір смачних страв як української кухні в цілому, так і карпатської зокрема.

В “Опаці” зручно відпочивати у будь-яку пору року. Не має значення, коли саме Ви вирішили приїхати до “Опаки” – тут Вам завжди раді і завжди мають, що запропонувати. Риболовля в озері, де водяться осетри і форель – причому майже цілий рік – це найкращий спосіб відпочинку.

Чомусь прийнято вважати, що риболовля – це суто чоловіча розвага і чоловічий вид відпочинку. Насправді це не так – і в “Опаці” це доводять. Риболовля цілком може стати романтичним відпочинком для двох або сімейним відпочинком. Причому найкращим.