Катання на тюбах

Тюб, це надувна камера у формі кола з облаштованим дном і ручками. За таку конструкцію вона отримала від людей й інші назви, а саме «ватрушка», «бублик», «пончик», «надувні санки». Незважаючи на те, що тюбінг як розвага з’явилася відносно недавно, вона вже встигла стати дуже популярною у багатьох країнах. Звичайно, більшу частину тих, хто катається на тюбах становлять діти. Однак і дорослі також не гребують розважитися таким чином.

База відпочинку «Опака» пропонує катання на тюбах в будь-який час року. Взимку можна кататися на снігу, а в літній час на спеціальному пластиковому покритті. Протяжність літньої траси становить 100 м.

Проїхатися на «ватрушках» зможуть люди різних вікових груп. При цьому, тюбінг не вимагає навчання або наявності спеціальної фізичної підготовки. Він доступний усім, хто бажає весело провести час і здобути яскраві емоції. Компанія молодих людей може влаштувати свого роду змагання на швидкість, а сім’я з дітьми милуватися своїми чадами, які отримають море задоволення від катання на тюбах.

Тюбінг – це абсолютно безпечна розвага. Надувна камера виробляється з високоміцної тонкої гуми, як має відмінну еластичність. Додаткову міцність і безпеку тюбу забезпечує тверде пластикове дно. Встановлені з боків «надувних саней» ручки дозволяють контролювати рівновагу під час швидкісного спуску.

На базі відпочинку «Опак» облаштована чудова траса для катання на тюбах. Вона має високоякісне покриття, завдяки якому тюб легко розганяється. За швидкістю тюбинг не поступається катанню на санках. Однак ризик травмуватися при катанні на тюбі значно менше. До того ж, співробітники бази відпочинку постійно стежать за технічним станом траси. Тому будь-які її дефекти повністю виключені.

Тюбінг буде ідеальною розвагою для любителів активного відпочинку на природі. Приїжджайте на базу відпочинку «Опака» і отримаєте свій заряд бадьорості і гарного настрою. У нас відмінний сервіс і прийнятні ціни. Ми гарантуємо, що на нашій базі буде цікаво як маленьким, так і великим гостям. З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!